![](/novyny/2023/408121600_1136397070699299_2945249980159834300_n.jpg)
Український інститут книги вже традиційно щороку проводить акцію «Національний тиждень читання». Метою тижня є популяризація української книги, збереження культурно - мовної спадщини нашого народу.
![](/novyny/2023/408152932_1136397344032605_3776706650720721395_n.jpg)
В рамках цього тижня у Мочулищенській гімназії було проведено ряд заходів для учнів молодшої школи: виховні заходи, ігри, вікторини, цікаві конкурси. Та найважливіша подія була у першачків - посвята у читачі.
![](/novyny/2023/408111746_1136397040699302_8629011077578567512_n.jpg)
Читання - це віконце, через яке діти бачать, пізнають світ і самих себе.
В. Сухомлинський
#тиждень_читання_2023 #бути_своїми
Цінуйте книги і читайте їх із задоволенням і користю!
Відео "А що читаєш ти?"
Відео "Я люблю читати" |