Середа, 27.05.2020, 03:49
Вітаю Вас Гість | RSS

Мочулищенський НВК с.Мочулище Дубровицький район Рівненська область, 34143, 5-31-19, mochulzosh@ukr.net

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 33
Наше опитування
Який предмет вам подобається
Всього відповідей: 32
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Каталог файлов » Каталог файлов

Висновок про педагогічну та методичну діяльність Нагаєць Г.В.
[ Викачати з сервера (120.6 Kb) ] 22.10.2017, 19:41

Висновок

про педагогічну та методичну  діяльність

учасника першого (районного) конкурсу

 «Учитель року - 2018»

Нагаєць Галини Вікторівни,

 учителя фізики Мочулищенського НВК

« ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

 

      Нагаєць Галина Вікторівна працює в Мочулищенському НВК« ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» на посаді вчителя фізики з 2015 року, є членом шкільного методичного об’єднання вчителів – предметників природничо-математичного циклу. Галина Вікторівна володіє ефективними методами і формами організації навчально-виховного процесу, має високу кваліфікаційну підготовку, постійно прагне до вдосконалення. Педагог втілює у життя головне покликання вчителя – формувати здорову, конкурентоспроможну,творчу та грамотну особистість.
Зміст, структура занять, типи уроків підбираються вчителем згідно з метою, яка поставлена перед учнями. У процесі навчання забезпечується висока самостійність, зацікавленість предметом. Раціонально використовує час, має свою методику викладання предмета. Доступність, систематичність навчання стимулює інтерес учнів, їх розумову активність.
Працює над проблемою «Формування та розвиток життєвих компетентностей на уроках фізики»

Галина Вікторівна відноситься до категорії вчителів, чия висока педагогічна і загальнолюдська культура служать запорукою успішного виконання вимог сучасного суспільства до навчання, всебічного розвитку та виховання підростаючого покоління. Галина Вікторівна – саме той учитель, на якого чекають сучасні учні. Любить свою роботу, дітей, намагається побачити в кожному обдарування, таланти, розвинути їх. Ґрунтовна фахова підготовка, глибока ерудиція, філософський склад розуму, різноманітний світ захоплень, власне бачення світу – все це притаманне вчительці. Галина Вікторівна зацікавлена у підвищенні свого професійного рівня: опрацьовує новинки передового перспективного досвіду, намагається застосовувати їх на своїх уроках. Постійно спілкується з колегами щодо методики викладання предмету, бере активну участь у роботі шкільного та районного методичного об’єднання вчителів фізики. На засіданнях методичного об’єднання із задоволенням ділиться досвідом своєї роботи.

      При викладанні предмета Галина Вікторівна спрямовує увагу учнів на обґрунтованість процесу, вчить учнів знаходити закономірності, робити висновки. Вона саме той учитель, який здатний сприймати інновацію і реалізувати її на творчому рівні. Їй притаманне вміння не тільки неординарно ставити запитання, пов’язані з розв’язанням задач, але й давати не менш неординарні відповіді на них. В організації діяльності учнів віддає перевагу творчим формам, вдало використовує irpoвi методи, чим створює умови для творчої самореалізації учнів. Комплексне використання технічних засобів, поєднання науковості і доступності у викладанні навчального матеріалу, використання диференційованого підходу, використання проектних методів навчання стимулюють активність учнів, розвивають їх самостійність. Вони є різноманітними за формами, завжди цікаві дітям, спрямовані на розвиток пізнавального інтересу і мотивацію навчання. На своїх уроках Галина Вікторівна  застосовує фізичний експеримент,  формує  науковий світогляд , а також уявлення про практичне застосування фізичних знань, що дозволяє вивчити й виявити найбільш суттєві сторони об’єкта чи явища за допомогою різноманітних інструментів, приладів, технічних засобів навчання . Завдяки цій діяльності педагог навчає школярів логічно мислити, аналізувати, пояснювати, використовувати набуті знання в повсякденному житті. Її учні вміють працювати в групах, аргументувати свою позицію, робити висновки. Успішність використання інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховному процесі  навчання підтверджується результатом участі учнів в районних олімпіадах. Вчитель багато уваги приділяє позакласній роботі з предмету та підготовці учнів до олімпіад, намагається якомога більше знайомити учнів із позапрограмовим матеріалом з предмету, залучає учнів до проведення заходів в рамках предметного тижня , науково-практичних конференцій, вікторин, брейн-рингів, КВК.

         Галина Вікторівна - перспективний , професійно компетентний педагог. Саме ці якості дозволяють  бути достойно  представленою  на  Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2018».

Категорія: Каталог файлов | Додав: Pashok
Переглядів: 179 | Завантажень: 5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Друзі сайту
Пошук
Форма входу
Міні-чат