Вівторок, 23.07.2019, 10:15
Вітаю Вас Гість | RSS

Мочулищенський НВК с.Мочулище Дубровицький район Рівненська область, 34143, 5-31-19, mochulzosh@ukr.net

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 29
Наше опитування
Який предмет вам подобається
Всього відповідей: 29
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Досягнення учнів

 

 

 

 

Результативною є методична робота з обдарованими школярами й підготовка їх до районних турів, конкурсів, олімпіад за 2018-2019 навчальний рік.

Слід відмітити окремих учнів, які досягли найкращих результатів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:

Німецька мова – вчитель - Герасимчук Марія Миколаївна

ІІІ місце – Шапор Юлія – учениця 8 класу

ІІІ місце – Шеремета Тетяна – учениця 11 класу

Українська мова – вчитель – Бурлак Валентина Миколаївна

ІІ місце – Шапор Юлія – учениця 8 класу

ІІІ місце – Вальковець Мирослава – учениця 9 класу

Біологія – вчитель – Заблоцька Тамара Василівна

ІІІ місце – Вальковець Мирослава – учениця 9 класу

Географія – вчитель – Богдан Марія Тимофіївна

ІІ місце – Гаврильчик Яна – учениця 9 класу

Математика – вчитель – Заблоцька Людмила Мусіївна

ІІ місце – Шапор Юлія – учениця 8 класу

ІКТ - вчитель – Нагаєць Галина Вікторівна

ІІІ місце - Гаврильчик Яна – учениця 9 класу

Юне обдарування – вчитель Вальковець Наталія Миколаївна

ІІІ місце з математики – Луцук Вероніка – учениця 4 класу

Фізика – вчитель Нагаєць Галина Вікторівна

ІІ місце – Вальковець Мирослава – учениця 9 класу

Учні школи постійні учасники Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», «Лелека». В цьому навчальному році 59 учнів стали учасниками названих конкурсів. Більшість з них отримали добрі та відмінні результати.

Чималих досягнень учні школи здобули у різноманітних районних змаганнях:

ІІІ місце – Розум Арсенія – учениця 10 класу у штовханні ядра «Веселі старти»;

ІІІ місце - Подик Маргарита – учениця 9 класу з бігу по купинах свято «Котигорошко»;

ІІ місце – Вальковець Мирослава – учениця 9 класу з човникового бігу;

Змагання з тенісу:

І місце – Гаврильчик Яна – учениця 9 класу, Бурлак Максим – учень 8 класу;

ІІ місце – Шапор Юлія – учениця 8 класу, Деркач Володимир – учень 10 класу;

ІІІ місце – Розум Анастасія – учениця 10 класу, Гаврильчик Валентин – учень 8 класу.

Легкоатлетичному кросі:

ІІ місце – Бурлак Максим – учень 8 класу.

У естафеті 4*100 учні Богдан АндріВалентин – 8 клас здобули - І місце.

У районних змаганнях «Старти надії» учні школи зайняли загальнокомандне - 7 місце.

 

 

Друзі сайту
Пошук
Форма входу
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Міні-чат